• Pristatymas kurjeriu per 2-3 darbo dienas
  • Nemokamas pristatymas viršijus 30 eurų sumą
  • Saugus atsiskaitymas su “Paysera”

SVORIO MAŽINIMAS

Mitybos planas svoriui mažinti (iki 900 kcal per dieną):

Visas įprastas paros racionas keičiamas „Nutriless“ labai mažo kaloringumo produktais: vanilės, šokoladinio, braškių ir mėlynių skonių kokteiliais, daržovių ir vištienos skonių sriubomis, aviečių ir mėlynių gėrimais.

• Moterims – 5, vyrams – 6 valgymai per dieną kas 2,5-3 val. (ne daugiau kaip 0,5 val. paklaida, pirmas valgymas ne daugiau kaip 2 val. po atsikėlimo, paskutinis – 2 valandos iki miego).

• Lieknėjant organizmas nėra alinamas. Sudėtyje daug baltymų, skaidulų, platus spektras vitaminų ir mineralų. Atstoja pilnavertį ir visapusiškai subalansuotą maistą.

• Mažėjant kūno svoriui, netenkamos bendros kūno masės riebalinio audinio kiekis sudaro nuo 40 % iki beveik 90 % (vartojant ne mažiau kaip 3 savaites, kartu taikant lengvą fizinį aktyvumą). Dėl sudėtyje esančių mineralų, baltymų ir angliavandenių iki minimumo sumažinamas raumeninės masės praradimas, nes patenkinamas dienos baltymų poreikis.

Laiko taupymas. Kalorijų skaičiavimas, nekaloringo maisto ruošimas lieknėjantiems žmonėms atima daug laiko. „Nutriless“ produktus paruošite greitai ir lengvai, o kiekvieno valgymo kalorijos bus tiksliai apskaičiuotos.

Efektyvumas įrodytas 22 mokslinėmis studijomis ir 25 metų patirtimi Skandinavijoje (žinomi Nutrilett vardu).

Svarbu gerti daug gryno vandens (ne mažiau kaip 2 litrus per parą). Labiausiai rekomenduojama gerti vandenį, jį galite skaninti citrinomis, laimu arba pridėti petražolių. Vanduo puikiai malšina alkio jausmą ir šalina metabolizmo procesų metu susidariusius šalutinius produktus.

• Fizinis aktyvumas. Laikantis šio plano labai aktyvi fizinė veikla nerekomenduojama. Rinkitės pasivaikščiojimą gryname ore, važinėjimą dviračiu, plaukimą ar šiaurietišką ėjimą. Rekomenduojame 10 000 žingsniu per parą. Tai papildomai tirpdys nereikalingus kilogramus, padės atsipalaiduoti ir suteiks jėgų.

Geriausi rezultatai pasiekiami vartojant 1-3 savaites, optimalu 10 dienų. Vartoti ilgiau nei 3 savaites galima tik prižiūrint gydytojui.

O kas toliau?

Pabaigus svorio mažinimo planą rekomenduojame pereiti prie svorio kontrolės plano. Tikslas – palengva ir nuosaikiai didinti kalorijų kieki iki pilno paros kalorijų poreikio TDEE (skaičiuoklę rasite mūsų svetainėje). Palaipsniui sugrįžtant prie sveikos subalansuotos mitybos suvartojamas dienos energijos kiekis didinamas po 200 kalorijų kas 1-2 savaites. Kai pereinama prie įprastų valgymų, labai svarbu, kad būtų valgoma pagal subalansuotos mitybos principus ir vartojamas teisingas maisto kiekis, laikomasi valgymo rėžimo. Tokiu būsu Jūsų organizmas prisitaikys prie naujų sąlygų ir taip sumažės rizika patirti taip nepageidaujamą Jo-Jo efektą.

Mes puikiai žinome, kad siekiant svajonių ir užsibrėžtų tikslų, reikia kantrybės ir pastangų. Todėl kurdami „Nutriless“ padarėme viską, kad Jums būtų patogu. Išbandžiusieji šiuos produktus teigia, kad vartojant „Nutriless“ produktus nejaučia silpnumo ir alinančio alkio, o rezultatai akivaizdūs! Jei „Nutriless“ produktus vartosite taip, kaip rekomenduojama gamintojo, Jums tikrai pavyks pasiekti trokštamų rezultatų! Planas pagrįstas tuo, kad žmogus pradeda naudoti produktus, pakeisdamas jais visus savo valgymus, ir tai duoda efektyvų rezultatą ir padidina motyvaciją svorio kritimo pradžioje. Pagal atliktus tyrimus greitai išjudinamas riebalinis sluoksnis.

Žemiau pavyzdinis vienos dienos mitybos planas, produktų skonius ir rūšis galite rinktis savo nuožiūra.

PAVYZDINIS PLANAS

8:00

KOKTEILIS

Nutriless

Skonis pasirinktinai

11:00

AVIŽŲ GĖRIMAS

Nutriless

Skonis pasirinktinai

14:00

SRIUBA

Nutriless

Skonis pasirinktinai

17:00

KOKTEILIS

Nutriless

Skonis pasirinktinai

20:00

SRIUBA

Nutriless

Skonis pasirinktinai

+

PUIKI NAUJIENA!

JŪSŲ PATOGUMUI – MŪSŲ EL. PARDUOTUVĖJE DAR DAUGIAU GAMINTOJO PRODUKTŲ!

DOVANOJAME 15 % NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI SU KODU CARESHOP!

Apsilankyk