„Nutriless“ – Nr. 1 Skandinavijos šalyse!

Sakydami tai esame užtikrinti – jau 25-erius metus Skandinavijos šalyse „Nutriless“ („Nutrilett“) yra populiariausias ir labiausiai vartotojų vertinamas prekės ženklas svoriui mažinti ir kontroliuoti. Didžiausias įvertinimas – 25-erius metus besitęsiantis vartotojų pasitikėjimas ir pateisinti milijonai lūkesčių.

„Nutriless“ produktus 1989 m. išrado norvegų gydytojas, mokslų daktaras Lars H.Høie, dirbdamas su pacientais, kurie dėl metabolinio sindromo susirgo širdies ir kraujagyslių ligomis. Lars H.Høie tyrė ir analizavo, kaip sojoje esantys komponentai gali sumažinti metabolinio sindromo sukeliamus padarinius. Gydytojas atrado, kad iš aukščiausios kokybės nemodifikuotų sojų baltymų paruošti mažo kaloringumo milteliai yra efektyvus maistas kūno svoriui mažinti. Iš miltelių buvo gaminami kokteiliai ir sriubos. Vėliau produktų linija buvo papildyta ir užkandžiais svorio kontrolei bei tiesiog „snacking‘ui“- batonėliais ir gėrimais.

Tai labiausiai studijomis pagrįstas svorio mažinimo metodas Skandinavijos šalyse!

Tai, jog „Nutriless“ (Skandinavijoje žinomi „Nutrilett“ vardu) mitybos planas svoriui mažinti (dar vadinamas VLCD – very low calorie diet (angl. k.)) padeda saugiai ir efektyviai mažinti kūno svorį, patvirtino daugiau nei 20 klinikinių studijų, atliktų universitetinėse ligoninėse Stokholme (Švedija), Kopenhagoje (Danija) ir Osle (Norvegija). Remiantis 22 atliktomis studijomis, produktas laikomas visiškai saugiu vartoti ir gali atstoti pilnavertį maistą.

Tyrimai įrodė, kad „Nutriless“ produktai (kokteiliai ir sriubos) svoriui mažinti (dar vadinami VLCD – very low calorie diet (angl. k.)):

 • Padeda sumažinti svorį ir yra veiksmingi gydant nutukimą;
 • Mažėjant kūno svoriui, nuo 40 proc. iki beveik 90 proc. netenkama riebalinio audinio kiekio, o ne raumenų masės (kartu taikant lengvą fizinį aktyvumą). Dėl sudėtinių mineralų, baltymų ir angliavandenių kiekio metant kūno svorį minimizuojamas raumeninės masės praradimas, nes yra patenkinamas organizmo sausos masės (raumenų) dienos baltymų poreikis;
 • Padeda sumažinti širdies ir kraujagyslių rizikos veiksnius:
  • stebimas teigiamas kraujo spaudimo krytis, produktai tinkami hipertenzijos profilaktikai ir prevencijai;
  • mažinamas blogasis cholesterolis;
  • dėl pakankamo kalio kiekio, gerinama širdies raumens funkcija svorio korekcijos metu;
  • nepakeičiamos riebalų rūgštys – rūgštys iš polinesočiųjų riebalų rūgščių grupės, esančios „Nutriless“ produktuose aprūpina žmogaus organizmą omega (ω-6, ω-3, ω-9).
 • VLCD metodas gerina pacientų kraujo glikemijos kontrolę (Remiantis 2004 m. Harder ir kitų atlikta moksline studija, publikuota „International Journal of Obesity“);
 • Mažėja nutukimas pilvinėje srityje (visceralinis nutukimas);
 • Didelis skaidulinių medžiagų kiekis užtikrina tinkamą žarnyno peristaltiką;
 • Sudėtyje esantys cukrai palaiko normalią glikemiją bei leidžia taikyti VLCD metodą sportuojant lengvo intensyvumo fiziniais krūviais;
 • Jokių neigiamų hormoninių pokyčių, teigiama įtaka endokrininei organizmo sistemai.

Visas išsamias studijas galite rasti čia.

Per 25-erius metus šie produktai padėjo milijonams žmonių pasiekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių. Vartojant pagal gamintojo rekomendacijas produktai yra saugūs, o rezultatai – ilgalaikiai.